Günümüzde artık ulusal haber sitelerinden ziyade insanlar kendi şehirlerine özgü olan haber sitelerinde vakit geçirmekten hoşlanıyor. Dünya gündeminde ne olduğuna bakmadan önce,kendi memleketindeki son durum nedir onu görmeyi tercih ediyor. Bu durumda da yerel haber siteleri oldukça önemli bir rol üstleniyor. Samsun Haber olarak Amacımız sadece para kazanmak olmayıp, şehir hakkında yalan yanlış haberler çıkartmaya çalışan insanlar ne yazık ki oldukça fazla ülkemizde. Bizim amacımız ise sizleri doğru haberi, doğru zamanda sunabilen sitelerle tanıştırmaktır.

Samsun gibi önemli bir şehrin haberlerine hızlı ve doğru bir şekilde ulaşabilmenin tek yolu Samsunyerelhaber.com ‘dan geçmektedir. Peki neden bir Samsun’lu vaktini bu sitede geçirsin? Çünkü siteye ilk girdiğinizde neyi nerede arayabileceğinizi bir bakışta görebiliyorsunuz. Tüm kategoriler özenle hazırlanmış durumda ve sürekli güncel tutulmaktadır. Son dakika haberlerine de yine ilk bu siteden ulaşabilirsiniz.

Genel olarak her kategoride haberlerin olduğu ve bu haberleri doğru bir şekilde sunmaktan çekinmeyen sitede güncel olarak döviz borsasını da takip etmeniz mümkündür. Site içi arama yaparak anahtar kelimelerinizi yazıp sitede o kelimelerle alakalı haberler mevcut ise çok rahat bir şekilde bunlara ulaşabilirsiniz.

Samsun Haberleri Çok kullanışlı olmasının yanı sıra, kullanıcıyı rahatsız eden saçma sapan reklamları da bu sitede bulmanız imkansızdır. Samsun’da ne olup bitiyor ilk siz öğrenmek istiyorsanız uğramanız gereken tek yer bu sitedir.   

Samsunhaber.com

Alan Adi 50.000 TL ye satiliktir

orhangaziatmaca@hotmail.com